BIODROGA MD CELLMED METODAS

Greitas būdas turėti sveiką odą

BIODROGA MD tai dermatokosmetinė odos priežiūros koncepcija. Skirtingos tekstūros ir paskirties produktai derinami tarpusavyje padeda pasiekti ilgalaikį tikslą – sveikai atrodančią odą. Optimali odos priežiūra ir visapusė apsauga pasiekiama keturiais žingsniais:


Nerekomenduotina gydyti patologinius odos susirgimus Biodroga MD produktais, visais atvėjais prašome kreiptis pas gydytoją.Pagal odos tipą parinktas šveitiklis arba dermabrazija naudojama odos paruošimui ir atnaujinimui paskatinti. Tai reiškia, kad pašalinus senas negyvas odos ląsteles nuo paviršiaus, palengvinamas naujų ląstelių augimas, taip pat padidėja vėliau naudojamų odos priežiūros priemonių veiksmingumas.

ALPHA HYDROXY ACIDS (AHA) / vaisių rūgštys

BETA HYDROXY ACIDS (BHA)/ salicilo rūgštys

POLY HYDROXY ACIDS (PHA) / Laktobioninės rūgštys

Enzymai

mikro-dermabrazija

Sekančiu žingsniu odai suteikiama veikliųjų medžiagų, aktyvinančių odos ląsteles.

peptidai

vitamin c

retinol

hialurono rūgštis

Odos ląstelės apsaugomos antioksidantais. Medžiagų, vadinamų antioksidantais, išskirtinumas yra tas, kad šios medžiagos lengvai atiduoda savo elektroną, taip tampdamos radikalais sugaunančiais kitus radikalus. Tokiu būdu antioksidantai sustabdo grandininę reakciją. Taigi antioksidantai apsaugo kitas ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Jie kovoja su žalingo aplinkos poveikio sukeltomis pasekmėmis, galinčiomis pakenkti odai. Papildomai šios medžiagos pagerina drėgmės lygį raginiame odos sluoksnyje, stilumiuoja kolageno susidarymą, dėl to mažina raukšleles, stiprina odą, neleidžia atsirasti pigmentacijos sutrikimams. Oda tampa atsparesnė, pagreitėja žaizdų gyjimas, neleidžiama atsirasti randams.

Paskutinis žingsnis tai odos apsauga maitinančiais ir apsaugančiais nuo UV spindulių poveikio produktais.

Pagal funkcijas / odos poreikius:

jautrios odos priežiūra / jautri oda
drėkinanti odos priežiūra / sausa, dehidratuota oda
anti-age odos priežiūra / raukšlės, brandi oda
clear+ priežiūra / spuoguota, nešvari oda
anti-redness priežiūra / raudonis, kapiliarai

Pagal odos tipą:

normali / kombinuota oda
sausa oda
riebi oda
jautri oda
acne